Skip to main content

Bakım


Teknoset, olarak faaliyet gösterdiğimiz yangın ve söndürme sistemlerinin her biri için işlen sonrası bakım olanaklarımız ile de görev başındayız.

Hem algılama hem pasif yangın hem de güvenlik alanında ihtiyaç duyulan bakım ve onarım çalışmalarını sizler için sunmaktayız.

Günümüzün popüler tercihi olan bilişim konusunda da fark oluşturan teknik çalışmalarımız ile günün her anı bakım için destek sunmaktayız.

Bakım hizmetlerimiz, müşteri yatırımlarını korumak ve iş sürekliliğini sağlamak amacıyla büyük önem taşır. Teknoset olarak başlıca sunduğumuz bakım çalışmaları ise;

Bakım - Teknoset Güvenlik Yangın

Yangın Söndürme Sistemlerinin Bakımı

 Yangın söndürme sistemleri düzenli periyotlar dahilinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Olası yangın durumlarında sistemin etkin bir şekilde çalışmasını sağlaması adına arada kontrollerden geçmesi büyük önem taşır

Verdiğimiz bakım detayları ise; yangın söndürme tanklarının dolumu, yangın söndürme cihazlarının periyodik kontrolü ve yangın hidrantlarının bakımı şeklinde sıralanmaktadır.

Yangın Algılama ve Alarm Sistemlerinin Bakımı

Yangın algılama ve alarm sistemleri insan hayatı için oldukça önemlidir. Bu anlamda da düzenli bakımları gereklidir.

Özellikle yanlış alarmların önlenmesi ve sistemin güvenilirliğinin artırılması açısından düzenli bakımlara ihtiyaç duyulur. Firmamız, alarm panellerinin kontrolü, dedektörlerin temizliği ve pil değişimleri gibi işlemleri içine alır.

Güvenlik Sistemlerinin Bakımı

Teknoset, müşterilerinin sahip olduğu güvenlik sistemlerinin düzenli bakımını yaparak sistemlerin sürekli olarak çalışmasını destekler. CCTV kameralarının temizliği, hareket dedektörlerinin kalibrasyonu ve erişim kontrol sistemlerinin kontrolü olacak biçimde profesyonel bir çalışma ortaya çıkarılır.

Diğer Hizmetlerimiz