Skip to main content

Eğitim


Teknoset, kapsamlı hizmet olanakları ile yangın, söndürme, algılama, pasif yangın ve güvenlik gibi konularda yıl boyu çeşitli çalışmalara imza atmaktadır.

Uzun yıllardır aktif olarak sunduğumuz hizmetlerin başında da eğitim faaliyetlerimiz gelmektedir.

Eğitim süreçlerimiz ile müşterilerin sahip oldukları sistemleri etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla özenle hazırlanan eğitimler gerçeğe dönüştürülür.

Eğitim - Teknoset Güvenlik Yangın

Teknoset'in eğitim hizmetleri Nelerdir?

Yangın Güvenliği Eğitimleri

Teknoset, yaşam alanlarının her birinde ihtiyaç duyulan temel eğitimleri sunmakta olan bir firmadır.

Özellikle yangın güvenliği konusunda kapsamlı eğitimler sunar. Bu eğitimlerde, yangın çıkışlarından yangın söndürme ekipmanlarının kullanımına kadar yangınla mücadele stratejilerinin her birine değinilir.

Acil durum anında önem arz eden yangın tahliye prosedürleri ve acil durum planlaması konularında da eğitimler düzenlenir.

Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri Eğitimi

Proje bazlı olarak hayata geçirilmiş her bir yangın algılama ve alarm sistemlerinin ebv verimli biçimde kullanımı için firmamız, eğitimler düzenler. Bu eğitimlerde, alarm panellerinin kullanımı, alarm durumlarında yapılması gerekenler ve sistemlerin bakımı gibi konular ele alınır.

Güvenlik Sistemleri Eğitimi

Teknoset, güvenlik gibi çağımızın en çok talep gören konularında da kişilere özel eğitim ve danışmanlık sağlar. Başlıca eğitim konuları ise CCTV kameralarının izlenmesi, erişim kontrol sistemlerinin kullanımı ve hareket dedektörlerinin ayarlanması şeklinde sıralanmaktadır.

Bilişim Altyapı Eğitimi

Bilişim altyapısı hizmetleri olarak değerli müşterilerimize sunduğumu eğitim konuları ağ cihazlarının yönetimi, veri güvenliği protokolleri ve ağ performansı izleme şeklinde benzer alanlardan yerine getirilmektedir.

Pasif Yangın Koruma Eğitimi

Pasif yangın koruma konusunda hem doğru kullanım hem de bakım anlamında müşterilerin taleplerine özel eğitim çözümlerimiz ile piyasada var olmaya devam etmekteyiz.

Diğer Hizmetlerimiz