Skip to main content

Uygulama & Montaj


Teknoset uygulama hizmetleri, farklı projelerde müşterilerine sunduğu ürünlerin kurulumu, entegrasyonu ve devreye alınması sürecini profesyonellik ile sağlar.

Teknoset, deneyimli ve uzman ekipleriyle yangın, söndürme, algılama, pasif yangın, güvenlik ve bilişim gibi konularda çeşitli uygulamalara imza atar.

Uygulama & Montaj - Teknoset Güvenlik Yangın

Teknoset Başlıca Uygulama Hizmetleri

Yangın Söndürme ve Algılama Sistemleri Uygulamaları

Yangın söndürme ve algılama sistemlerine dair çeşitli projelerin kurulumu ve entegrasyonu oldukça kısa sürelerde gerçeğe dönüşür.

Bu kapsamda, yangın alarm panellerinin montajı, yangın dedektörlerinin yerleştirilmesi ve yangın söndürme sistemlerinin kurulumu şeklinde birçok ayrıntı sürece dahil edilir.

Pasif Yangın Koruma Uygulamaları

 Pasif yangın koruma sistemlerinin uygulanması aşamasında uzmanlığa dayalı çözümler devreye alınır.

Yangına dayanıklı kapıların montajı, yangın bariyerlerinin yerleştirilmesi ve yangın sızdırmazlık malzemelerinin uygulanması gibi işlemler, maksimum güvenlik için uygulanır. Titizlikle gerçekleşen her türlü çalışma uzun ömürlü bir kullanım vaat eder.

Güvenlik Sistemleri Entegrasyonu

 Teknoset, güvenlik ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğu CCTV kameralar, hareket dedektörleri ve erişim kontrol sistemleri konusunda çeşitli hizmeti sunar. Her türlü akla gelebilecek güvenlik sistemlerinin kurulumu, yazılım entegrasyonu ve test işlemleri özenle gerçekleştirir.

Bilişim Altyapısı Uygulamaları

Yine bilişim altyapısı ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan ürünlerin kurulumu en üst düzey biçimde gerçekleştirilir.

Özellikle ağ cihazlarının kurulumu, network güvenliği uygulamaları ve veri merkezi altyapısı kurulumu gibi işlemler, titizlik çerçevesinde tamamlanır.

Teknoset'in uygulama hizmetleri, müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler şeklinde sıralanarak uzun yıllardan bu yana devam etmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz