Skip to main content

Devreye Alma


Yangın, söndürme, algılama, pasif yangın, güvenlik ve bilişim konularında uzmanlığa sahip firmamız, her daim çözüm ortağınız olarak yanı başınızda görev alır.

Teknoset Güvenlik Bilgisayar ve Yangın Sistemleri olarak; sektördeki deneyim ve uzmanlığımızla müşteri taleplerine uygun hizmetler sunuyoruz.

Bu hizmetler çerçevesinde güvenlik ihtiyaçlarını karşılama anlamında sektörün lider firması konumdayız.

Teknoset olarak sağladığımız danışmanlık hizmetlerimiz ile fark oluşturan çalışmalara imza atıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimizi sunarken; müşteri özel ihtiyaçlarını ve projelerini dikkate alarak en uygun çözümleri ortaya çıkarıyoruz.

Profesyonel ekiplerimizce, güvenlik sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu ve bakımı konusunda özel bir rehberlik oluşturuyoruz.

Devreye Alma - Teknoset Güvenlik Yangın

Teknoset Devreye Alım Hizmetleri Nelerdir?

Teknoset Ürün Kurulumu

Teknoset, sunmakta olduğu yangın, söndürme, algılama, pasif yangın, güvenlik ve bilişim konusuna dair tüm devreye alım çalışmalarını sorunsuz tamamlar.

Projede adı geçen ürünlerin fiziksel montajı ve bağlantıları uzman ekiplerce noksansız bir biçimde sağlanır.

Yazılım Entegrasyonu

Firmalar için gerek duyulduğunda Teknoset'in yazılım uzmanları, sistemlerin kurulumu için istenen yazılımların entegrasyonunu sağlar. Bu hizmet ise sistemlerin verimli bir şekilde çalışabilmesi için önemlidir.

Test Etme ve Doğrulama

Devreye alma sürecinin en önemli hususunu oluşturan test etme aşaması, Teknoset personellerince talimatlara en uygun biçimde sağlanmaktadır. Bu süreçte kurulan sistemlerin tüm bileşenlerini detaylı bir şekilde test edilerek doğrulama tamamlanır. Tüm bu işlemler neticesinde sistem güvenliği kontrolü açasından hayati önem taşır.

Eğitim ve Rehberlik

Taahhüt edilen proje detaylarına bağlı kalınarak kurulum ve testleri yapılan çalışmaların ardından Teknoset müşterilerine sistemlerin kullanımı konusunda gerekli eğitimleri sağlar. Kullanıcı rehberlik hizmetleri ile gereken dokümantasyonlar müşterilerin kullanımına uygun şekilde teslim edilir.

Bakım

Devreye alma sürecinin tamamlanmasının ardından, Teknoset tarafından destek ve bakım hizmetleri de profesyonellik çerçevesinde tamamlanır.

Teknoset devreye alma hizmetleri, memnuniyet oluşturan sonuçları ile sektörde özel bir yer sahiptir.

Diğer Hizmetlerimiz